Współpraca i kooperacja

Termoprojekt s.c. prowadzi wielotorową politykę współpracy i kooperacji. Pragniemy nawiązywać i rozwijać współpracę z podwykonawcami, architektami i generalnymi wykonawcami realizującymi z nami wspólne zadania bo zwiększa to wspólny potencjał i możliwości realizacyjne na rynku.

Dla osób i podmiotów gospodarczych zainteresowanych nawiązaniem współpracy w dziedzinie wykonywania instalacji technicznych przy współpracy z nami oraz prowadzenia ich dalszego serwisu zapewniamy lojalne relacje na zasadach partnerskich.

 

Gwarantujemy wsparcie projektowe naszego biura inżynieryjnego oraz wsparcie techniczne i doradztwo w przypadku standardowych i nietypowych projektów i realizacji.

 

Istnieje możliwość wsparcia i wspólnej realizacji inwestycji jeżeli zaistnieje taka potrzeba. Służymy pomocą i wsparciem technicznym w zakresie prowadzenia serwisu. Wspieramy naszych partnerów przy opracowywaniu dokumentacji projektowych i odbiorowych.

 

Ze swojej strony oferujemy Państwu doradztwo techniczne i wykonywanie dokumentacji projektowych przez zespół inżynierów posiadających wysokie kwalifikacje i praktykę zawodową w zakresie branż objętych ofertą naszej firmy. Gwarantujemy optymalne rozwiązania techniczne dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań przy zachowaniu najwyższych standardów rozwiązań przy zastosowaniu najlepszych materiałów i urządzeń.

Zapraszamy i zachęcamy do współpracy biura, pracownie projektowe, architektów i generalnych wykonawców.