Kariera

Sukces i rozwój naszego przedsiębiorstwa zależny był i jest w dalszym ciągu od poziomu wiedzy, kwalifikacji i zaangażowania naszego zespołu pracowników. Powiększa on swoja liczebność wraz z rozwojem naszego przedsiębiorstwa

Dotyczy to wszystkich działów naszego przedsiębiorstwa : biura projektowego, sekretariatu i działu kadr, działu handlowego, produkcji, instalacji i serwisu.

Oferujemy naszym pracownikom bardzo interesującą pracę pozbawioną monotonii.

Z uwagi na instalacyjno-budowlany charakter wykonywanych przez nas prac część z nich wykonujemy na terenie naszego zakładu a część u inwestorów na terenie całej Polski. Czasami również poza granicami naszego kraju.

W przypadku projektantów i kierowników budów poszukujemy przede wszystkim absolwentów politechnik po kierunku budowy maszyn o specjalności chłodnictwo oraz o specjalnościach klimatyzacja i wentylacja. Oferujemy ciekawą i motywującą pracę dla przedstawicieli handlowych ze znajomością tematyki i terminologii technicznej oraz języków obcych.

 

Sukcesywnie poszukujemy chętnych do pracy i pogłębiania wiedzy w specjalnościach:

  • instalator i monter instalacji chłodniczych i hydraulicznych
  • elektryk i automatyk z zamiłowaniem do programowania i obsługi sterowników procesowych
  • spawacz technologii TIG, MIG, MAG stali austenitycznych, wysokostopowych
  • ślusarz.

 

Z uwagi na specyfikę naszych branż technicznych oferujemy naszym pracownikom szkolenia pozwalające im na podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych oraz zdobywanie cennych uprawnień i certyfikatów . Zapewniamy wysokie standardy socjalne.

 

Jeżeli widzisz swoje miejsce w naszym zespole zapraszamy do kontaktu z nami.